Fototapety zwierzęta

Odmień dowolną przestrzeń w domu lub biurze dzięki fototapecie ze zwierzętami. Od przyjaznych wzorów zwierząt i tapet ze zwierzętami po wspaniałe zdjęcia egzotycznych zwierząt na wolności, mamy szeroki wybór stylów i zwierząt do wyboru. Niezależnie od tego, czy chcesz domowy, czy dziki, na pewno znajdziesz idealnego zwierzaka na swoje ściany.


Zwierzęta

Na fototapetach ze zwierzętami rzuca się przede wszystkim w oczy artyzm w ujęciu tematu. Zwierzęta ukazane są tu w formie rysunku, grafiki i w malarstwie akwarelowym. Duża część prezentowanych ujęć zwierząt jest w kolorze czarnobiałym lub na takim tle. Wszystkie obrazy na fototapetach ze zwierzętami są subtelne, delikatne, a zarówno zwierzęta jak i tło zachwycają swoją tajemniczością i bajkowością.

Fototapety z różnymi gatunkami zwierząt

Na fototapetach w zwierzęta, każdy może znaleźć swój ulubiony gatunek. W naszej galerii umieściliśmy bowiem zarówno fototapety z tygrysem, fototapety z wilkami, fototapety z końmi, jak również fototapety z ptakami - flamingami gołębiami, kolibrami czy żurawiami. Dla pasjonatów gadów odpowiednie będą fototapety w kameleony. Niezwykle pięknie prezentują się również fototapety w motyle.

Zwierzęta przedstawione są najczęściej w ruchu. Na fototapetach ze zwierzętami widać piękne są galopujące stada koni, maszerujące słonie, fruwające ptaki i motyle. Nieruchome zwierzęta również są dekoracyjne. Niesamowite wrażenie robi fototapeta z głową tygrysa z hipnotyzującym spojrzeniem, czy też fototapeta z głową wilka patrzącego nam prosto w oczy.

Unikalne fototapety z motywem zwierząt

Jeżeli interesują Was motywy inne motywy zwierzęce, polecamy fototapety z wzorami zebry w różnych konfiguracjach. Ta czarno-biała fototapeta wygląda niezwykle efektownie naklejona na ścianie. Są również nieregularne czarnobiałe cętki na skórze nieokreślonego zwierzęcia, którego identyfikację można dowolnie interpretować. Ciekawa jest również fototapeta z rysunkiem stylizowanego wzoru struktury skrzydeł motyla.

Jeżeli nie szukasz klasycznych i oczywistych motywów, warto przyjrzeć się fototapetom z motywem fragmentu lasu, łąką i motylami, lub fototapecie z abstrakcyjnym drzewem i owadami. Dekoracja pomieszczenia taką fototapetą nada Waszemu pomieszczeniu aury tajemniczości i sennych marzeń.

Fototapety z dzikimi zwierzętami w Waszym domu

Podziwiamy zwierzęta, zwłaszcza te dzikie, a one same budzą nasz szacunek i podziw. Ich wygląd, energia i dzikość sprawiają, że lubimy je oglądać, a także otaczać się ich wizerunkami.

  • Dzięki wyborze fototapety z motywem zwierząt Wasza sypialnia nabierze tajemniczego i niejednoznacznego klimatu
  • Pokój młodzieżowy ozdobiony fototapetą z tygrysem, wilkami lub stadem galopujących koni zadziwi przyjaciół Waszego dziecka.
  • Pojedynczy element przedstawiony na fototapecie lub scena z życia zwierząt będzie się dobrze prezentować nad łóżkiem, kanapą, czy też biurkiem.
  • Fototapety z dzikimi zwierzętami, takimi jak wilki, tygrysy, słonie nie tylko ozdobią pomieszczenie, ale dzięki majestatowi tych pięknych zwierząt, odmienią całkowicie klimat i postrzeganie salonu.