Fototapety tła i desenie

Tła i desenie

Klasyczne tapety kojarzą nam się z różnego rodzaju tłem i deseniami. Choć dziś w modzie jest wiele innych motywów, ten typ fototapet ma nadal wielu zwolenników. Nie ma w tym nic dziwnego. Dziś, dzięki technologii nadruku cyfrowego, zarówno ilość dostępnych motywów jaki jakość ich nadruku są nieporównywalne z tym co kiedyś


Tła i desenie

Klasyczne tapety kojarzą nam się z różnego rodzaju tłem i deseniami. Choć dziś w modzie jest wiele innych motywów, ten typ fototapet ma nadal wielu zwolenników. Nie ma w tym nic dziwnego. Dziś, dzięki technologii nadruku cyfrowego, zarówno ilość dostępnych motywów jaki jakość ich nadruku są nieporównywalne z tym co kiedyś.

Fototapety z klasycznym tłem

Wśród dostępnych dziś fototapet z tłem znajdziemy zarówno klasyczne, jak i nowoczesne, abstrakcyjne motywy. Fototapety z motywem desek, fototapety z kwiatami vintage lub fototapety w pasy to propozycje dla tradycjonalistów lub osób, które planują zaaranżować swój pokój w klastycznym stylu. Podobnie fototapety z marmurowym wzorem czy kamienną ścianą. Nie ulega wątpliwości, że te teoretycznie znane motywy mają swój urok, a ściana oklejona fototapetą z takim tłem całkowicie odmieni pokój. Tego typu fototapety będą najlepiej prezentowały się w na ścianach w domach czy siedliskach. Tam najczęściej chcemy utrzymać styl vintage lub retro. Oczywiście nie tylko tam. Wiele naszych mieszkań również jest urządzony w klastycznym stylu, gdzie fototapety z klastycznym tłem doskonale wkomponują się w aranżację.

Fototapety z abstrakcyjnym tłem

Oferowane dziś fototapety z tłem lub deseniem to również propozycja dla osób, które szukają nowoczesnych dekoracji i motywów. Dobrymi przykładami są tu fototapety z geometrycznymi deseniem lub fototapety z abstrakcyjnymi tłami.

Wśród motywów z naszej kolekcji znajdą się również fototapety idealne do popularnych dziś loftów. To specyficzne wnętrza, które wymagają też specyficznych aranżacji i dekoracji. Specjalnie do takich miejsc przeznaczone są fototapety z betonowym tłem, fototapety z cegłami, fototapety z motywami łączącymi beton i kwiaty czy też fototapety z muralami.

Fototapety z roślinnym tłem

Fototapety z tłem lub deseniem to także zbiór motywów uniwersalnych, które można dopasować do każdego wnętrza. Takimi przykładami są fototapety z deseniem roślinnym. Tło na tych fototapetach może być zarówno delikatne jak i bardzo wyraziste. Natomiast roślinny motyw jest na tyle uniwersalny, że można nim ozdobić zarówno salon, sypialnie jaki inne pomieszczenia. I to niezależnie od stylu, w jakim je urządziliśmy.

  • Fototapety z klasycznym tłem nie wychodzą z mody, a nowe technologie druku zwiększają tylko ich atrakcyjność
  • Abstrakcyjne tła na fototapetach spektakularnie zmieniają wygląd i klimat w każdym pomieszczeniu
  • Fototapety z betonowym, ceglanym lub muralowym tłem doskonale ozdobi ścianę loftów
  • Roślinny deseń na fototapecie dopasujesz do każdego pomieszczenia i zachwycisz nim swoich gości