12.12.2021

Fototapety z miejskim krajobrazem w różnym stylu

Piękna architektura to temat, po który często sięgają artyści. Mogą to być zdjęcia, grafiki lub malowane obrazy, ale również fototapety z motywem uliczek i miast.

12.12.2021

Fototapety z wyjątkowym tłem

Klasyczne tapety kojarzą nam się z różnego rodzaju tłem i deseniami. Choć dziś w modzie jest wiele innych motywów, ten typ fototapet ma nadal wielu zwolenników. Nie ma w tym nic dziwnego. Dziś, dzięki technologii nadruku cyfrowego, zarówno ilość dostępnych motywów jaki jakość ich nadruku są nieporównywalne z tym co kiedyś.

12.12.2021

Tapeta ze zwierzętami. Pomysł na sypialnię, salon i pokój dziecka

Na fototapetach ze zwierzętami rzuca się przede wszystkim w oczy artyzm w ujęciu tematu. Zwierzęta ukazane są tu w formie rysunku, grafiki i w malarstwie akwarelowym. Duża część prezentowanych ujęć zwierząt jest w kolorze czarnobiałym lub na takim tle. Wszystkie obrazy na fototapetach ze zwierzętami są subtelne, delikatne, a zarówno zwierzęta jak i tło zachwycają swoją tajemniczością i bajkowością.

12.12.2021

Wyjątkowe fototapety z abstrakcjami i sztuką

Jeżeli szukacie nowych pomysłów na niebanalną aranżację wnętrz swojego domu, proponujemy wyjątkowe fototapety z abstrakcjami i sztuką. Te niesamowite motywy, naklejone na ściany sprawią, że nie tylko Wy, ale również Wasi goście będą pod wrażeniem niebanalnego klimatu, jaki stworzyliście w domu.

12.12.2021

Krajobraz w salonie? Sposób na efektowną fototapetę

Pejzaże i różnorodne krajobrazy to jeden z ulubionych motywów, które chcemy i lubimy oglądać na wszelkiego rodzaju dekoracjach ściennych. Bez względu na to czy przedstawione są w formie małego obrazka, czy większej formy zawsze przyciągają naszą uwagę. Nie ulega wątpliwości, że najefektowniej wyglądają na fototapetach. Głównie ze względu na format.

03.12.2021

Motywy roślinne, liście i kwiaty w salonie

Motywy roślinne, liście i kwiaty należą do ulubionych wzorów nie tylko na tapetach, ale na wszelkich przedmiotach i materiałach dekoracyjnych. Ich popularność wynika nie tylko z ich piękna, ale również z faktu, że rośliny, liście i kwiaty pełnią coraz większą rolę w ratowaniu klimatu i całym ekosystemie Ziemi. Chcemy się więc nimi otaczać również w domu, w czym znaczącą rolę odgrywają właśnie tapety z tymi motywami.